Neveru môžete odhaliť sledovaním tohto zaujímavého znaku. Pozrite sa na partnerove prsty

Istý druh nespokojnosti vo vzťahu môže viesť priamo k nevere. Intuícia niekedy neklame, a preto odhalenie nevery nemusí patriť medzi detektívky. Ak vás trápi viacero podnetov alebo zmeny správania vášho partnera, je pravdepodobné, že máte nejaké pochybnosti. V článku sa dočítate, aký záver vyplynul zo zaujímavého výskumu. Rozhodujúce môžu byť prsty na pravej ruke.
Pohľad na neveru v číslach je naozaj zaujímavý. Percentuálne je nevernejších stále viac mužov, ako žien. Stránka hackspirit.com píše, že počas manželstva je 30 až 60 percent párov vystavených nevere. Väčšina ľudí tvrdí, že by svojho partnera podviedli, ak by nikdy neboli prichytení. Pozor si treba dávať na blízkych priateľov či kolegov. Práve 60% ľudí totiž inklinuje k nevere s niekým zo svojho okolia. Až 69% párov sa na základe objavenej nevery rozíde.
Medzi top dôvody prečo sa nevera medzi ľuďmi stále vyskytuje patrí hlavne to, že si partneri nevenujú dostatok pozornosti. Tento dôvod ale uvádzali najmä ženy. Muži, práve naopak povedali, že druhá osoba bola veľmi príťažlivá. Medzi ďalšie dôvody u oboch pohlaví patrili problémy vo vzťahu.
O tom ako jednoducho zistiť, či váš partner môže byť potencionálne neverný napísala stránka yourtango.com. Všímajte si partnerove prsty! Prieskum, ktorého sa zúčastnilo vyše 1 300 ľudí vyvodil zaujímavý záver. Ak majú ľudia dlhší prstenník ako ukazovák na pravej ruke, je viac pravdepodobné, že partnera podvedú. Dĺžka prstov by totiž mala súvisieť s testosterónom. Samozrejme, výsledok tohto prieskumu neznamená, že je to pravidlo. Pri meraní prstov vášho partnera na to určite nezabúdajte.
(VT)
Odporúčané články

Krémová pórová polievka so zemiakmi a smotanou je ideálnym tipom na ľahký obed či teplé predjedlo. Vyniká jemne nasladlou chuťou póru, krémovou konzistenciou a jednoduchou prípravou. Pripravená z niekoľkých bežných surovín, zasýti aj poteší – a výborne chutí s kúskom čerstvého chleba alebo sypaná čerstvými bylinkami.

Pred blížiacimi sa festivalmi sa opakovane na inzertných portáloch a sociálnych sieťach objavujú falošní predajcovia a podvodníci, ktorí ponúkajú vstupenky často za výrazne nižšiu cenu. NBÚ preto upozorňuje verejnosť, aby bola obozretná pri nákupe lístkov mimo oficiálnych predajných kanálov.

Deti čakajú letné prázdniny, počas ktorých často trávia čas bez dozoru rodičov. Národný bezpečnostný úrad (NBÚ) preto upozorňuje na riziká v online prostredí a prináša rady, ako deti chrániť pred nevhodným obsahom, podvodmi či online predátormi.