Vidíte vždy na hodinkách 11:11? TOTO sa vám snažia naznačiť

Ako sa hovorí, náhody neexistujú. A pri číselných kombináciách to platí dvojnásobne. Práve nimi sa totiž zaoberá numerológia a podľa skupiny ľudí sú znamením priamo od anjelov. Takouto kombináciou je aj štvorica čísel 1111.
Stáva sa vám, že sa každý deň pozriete na hodinky v rovnakom čase? Nemali by ste to brať na ľahkú váhu. Nie je to totiž náhoda. Nemusíte sa však báť, nehrozí vám nič zlé.
Číslo 11 predstavuje v numerológii inštinkt a je najintuitívnejšie zo všetkých čísel. Jeho spojenie do dvojice 11:11 vytvára anjelské číslo, prostredníctvom ktorého vás môžu vaši duchovní sprievodcovia kontaktovať. Vaši anjeli vás takto uisťujú, že ste na správnej ceste a že stoja pri vás.
Zvyčajne začnú túto kombináciu ľudia vídať po významnej zmene v ich živote a je sprevádzaná malými náhodami, ako napr. nachádzaním mincí na chodníku.
V čase 11:11 by ste sa mali v myšlienkach zamerať na pozitívne veci, ktoré chcete v živote dosiahnuť, keďže takto týmto myšlienkam dodávate energiu na ich uskutočnenie. Vaša duša je s podporou anjelov pripravená tieto výzvy uskutočniť a vedzte, že máte pred sebou nekonečné množstvo možností.
Ak potrebujete pomoc, stačí o ňu požiadať anjelov. Vďaka číslu 11:11 budete vedieť, že vás počúvajú.
Číslo 11:11 sa zároveň nespája len s anjelmi. Ak neustále vídate toto číslo, znamená to, že sa vás pokúšajú kontaktovať vaši zosnulí a takýmto spôsobom upútavajú vašu pozornosť. Ich odkaz môže znamenať čokoľvek, záleží od toho, čo potrebujete počuť. Môžu vám chcieť naznačiť, že už sú v poriadku, alebo vás prídu utešiť, keďže cítia, že potrebujete podporu. Takže ak ste sa prihovárali niekomu, kto už nie je medzi nami, a žiadali od neho znamenie, toto je ono.
Zdroj: (stylecaster.com,willowsoul.com, DK)
Odporúčané články

Veľkonočné sviatky, najvýznamnejší kresťanský sviatok, oslavujú zmŕtvychvstanie Ježiša Krista po jeho smrti na kríži. Spájajú sa s príchodom jari a zahŕňajú bohaté tradície, ako sú šibačka, kraslice či pôstne jedlá, ktoré sa dodržiavajú dodnes. Ich pôvod siaha k židovskému sviatku Pesach, ktorý oslavuje oslobodenie Izraelitov z egyptského otroctva pod vedením Mojžiša.

Kvetná nedeľa, ktorá tento rok pripadá na 13. apríla, je v poradí šiestou pôstnou a zároveň poslednou nedeľou v 40-dňovom období veľkého pôstu, ktorý sa začal Popolcovou stredou. Táto nedeľa je známa i pod názvom Palmarum – podľa palmových ratolestí, ktorými ľudia v Jeruzaleme radostne vítali prichádzajúceho Ježiša Krista. Nedeľa sa však nazýva aj Pašiová (odvodené z latinského passio – utrpenie). V kresťanských chrámoch sa čítajú pašie.

Veľkonočné sviatky prinášajú na stoly tradičné dobroty, no ich nadmerná konzumácia často vedie k zdravotným problémom. Na urgentnom príjme Univerzitnej nemocnice Louisa Pasteura (UNLP) v Košiciach každoročne ošetrujú pacientov so zvracaním, hnačkami, žlčníkovými kolikami či otravou alkoholom. Ústavný dietológ UNLP Košice Miroslav Paľko odporúča zamerať sa na ľahko stráviteľné jedlá, zeleninu a striedmosť, aby sviatky neohrozili zdravie.