Zapamätajte si, o čom sa vám na Nový rok sníva! Môže to mať veľký význam

V snoch sa nachádzajú metafory, ktoré sa viažu na zážitky z bežných, ale aj neobyčajných dní. Aj o tom sme písali v minulom článku. Mnoho z nich už má svoje vysvetlenie, a preto si môžete zistiť, čo znamenajú vaše sny. Onedlho je tu Nový rok a sen z tejto noci môže niesť špeciálny význam.
Odkrývanie významu snov je pre mnohých zaujímavou činnosťou, a to najmä preto, lebo sa dokážu o sebe dozvedieť o niečo viac. Sny o Novom roku patria však naozaj medzi tie špeciálne. Kedysi sa totiž verilo, že to, čo sa človeku sníva v noci zo Silvestra na Nový rok, sa naozaj stane.
Vo všeobecnosti sny o Novom roku znamenajú, že vás v živote čaká niečo nové. V týchto snoch sa často objavujú očakávania, ktoré k Novému roku patria. Ak sa vám teda sníva sen, v ktorom sa objaví Nový rok, je pravdepodobné, že sa na pomyslený „nový začiatok“ tešíte. Ak sa vám sníva, že oslavujete na novoročnej párty, ste takmer určite psychicky pripravení na príchod 2022. K Silvestru patrí aj ohňostroj. Ak je teda váš sen plný farieb a výbuchov petárd, tak sa chcete oslobodiť od všetkých potláčaných pocitov.

V novoročnom sne sa nemusí vôbec objaviť len silvestrovská tematika. Môžete mať úplne obyčajný sen. Významy niektorých bežných snov sme rozoberali v predošlých článkoch. Pozrite sa, aký význam nesie sen o nevere, ale aj o páde.
(VT)
Odporúčané články

Dovolenková sezóna je v plnom prúde, no okrem zážitkov a suvenírov si z dovolenky môžeme priniesť aj nebezpečné parazity, ktoré spôsobujú vážne zdravotné komplikácie. Nedávny tragický prípad 11-ročného chlapca, ktorý sa na Slovensku nakazil nebezpečnou amébou, pripomína, že parazitné ochorenia nie sú problémom len v exotických destináciách.

Špenátové halušky s opečenou slaninou a cesnakom spájajú tradičný slovenský pokrm s čerstvou chuťou zelene. Jednoduché zemiakové cesto doplnené špenátom, chrumkavá slanina a voňavý cesnak vytvárajú dokonalú kombináciu pre výdatný obed či večeru, ktorá zahreje a zasýti.

Čím viac času trávime na sociálnych sieťach, tým častejšie prežívame úzkosť, keď ich nemáme k dispozícii. Skúsenosť s týmto pocitom má viac ako polovica populácie Slovenska. Úzkosť bez prístupu na sociálne siete častejšie pociťujú najmä tí, ktorí sa zvyknú porovnávať s inými používateľmi na základe obsahu, ktorý sledujú.