PR 22.05.20

Tehotenské balíčky pre budúce mamičky

Foto: DERMAGYN

Svetový týždeň rešpektu k pôrodu potrvá do nedele 24. mája. Motto aktuálneho ročníka znie: „Moje rozhodnutie musí byť rešpektované.“ Každoročne je to výnimočná príležitosť, ako si pripomenúť a vzdať úctu všetkým zainteresovaným, nielen silným a statočným mamičkám, ale i pôrodníkom, pôrodným asistentkám, detským lekárom, sestrám, dulám a iným.

Rôzne združenia v týchto dňoch organizovali aktivity ako online semináre z pohodlia domova na témy súvisiace s pôrodom a následnou starostlivosťou o bábätko a mamičku. 

Moderný a bezpečný pôrod

Ani gynekologická ambulancia DERMAGYN nezaháľala a dňa 16. 5. (v sobotu) zorganizovala svoj prvý webinár pod názvom ONLINE Talk s pánom Dr. Linkeschom na tému „Moderný a bezpečný pôrod“.

„Pred pandémiou sme usporadúvali cez víkend tehotenský a predpôrodný kurz pre všetky klientky našej gynekologickej ambulancie úplne zadarmo, teraz sme boli nútení prejsť z osobnej formy stretnutia do digitálnej. Som zástancom osobného kontaktu a stretnutí s ľuďmi a pevne verím, že už čoskoro budeme fungovať bez obmedzení, nielen čo sa týka ambulantných hodín, ale i víkendových kurzov pre budúce mamičky,“ uviedol pre KOŠICE:DNES obľúbený košický gynekológ a pôrodník MUDr. Peter Linkesch. 

Tehotenský balíček v  hodnote 50 eur ZADARMO

Gynekologická ambulancia DERMAGYN je známa nielen vďaka bezplatným kurzom pre budúce mamičky, ale taktiež svojimi tehotenskými balíčkami, ktoré sa dostanú ku každej tehotnej klientke tejto ambulancie opäť zadarmo.

„Tehotenské balíčky, ktoré sú plné novorodeneckej kozmetiky, detských pomôcok a tehotenských potrieb, sa stali neoddeliteľnou súčasťou tehotenských poradní a tešia sa veľkej priazni. Som veľmi rád, že sa nám projekt podarilo rozbehnúť, dodnes sme rozdali už vyše 250 kusov, kde hodnotu jedného balíčka odhadujeme do výška 50 eur,“ pochválila sa nám gynekologická ambulancia. 


Foto: DERMAGYN

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím