Polícia pátra po nezvestnej Jolane G.
Podľa informácií poskytnutých Okresným riaditeľstvom Policajného zboru v Poprade bola nezvestnosť Jolany G.vyhlásená 24. novembra 2024. Narodená 8. februára 1970, má 54 rokov, slovenskú štátnu príslušnosť a trvalé bydlisko v Poprade.
Priezvisko: G.
Rodné priezvisko: P.
Meno: Jolana
Dátum narodenia: 8.2.1970
Štátna príslušnosť: SLOVENSKO
Bydlisko: Poprad
Dátum vyhlásenia: 24.11.2024
Dôvod pátrania: Nezvestná osoba
Vyhlasujúci útvar: OR PZ v Poprade.
Popis osoby:
- dlhé rovné vlasy po pás červenej farby, hnedé oči
- tetovanie na predlaktí ľavej ruky (neznámy nadpis o veľkosti 2 cm)
- počas chôdze kríva na ľavú nohu
- bez viditeľných jaziev či výraznejších znamienok
Popis oblečenia:
- čierne legíny
- červené tričko
- botasky oranžovej farby
- kabelka čiernej farby s červenými kvetmi
Akékoľvek informácie o nezvestnej osobe oznámte na číslo 158.
Odporúčané články
Ako Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Košiciach uviedlo na sociálnej sieti, cesta I/67, Dobšinský kopec, je upravená a posypaná, no platí tam zákaz prejazdu vozidiel nad 3,5 t. Upravený je dopravným značením.
O nehode troch osobných áut na ceste I/19 informovalo na sociálnej sieti Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Košiciach.
Polícia pátra po 82-ročnom Tiborovi H., ktorý je od pondelka 1. decembra nezvestný. Naposledy bol videný v pondelok (1.12.) na železničnej stanici v Kysaku, kde mal v čase o 20.45 h vystúpiť z vlaku č. EX 525 a kúpiť si lístok na vlak do Košíc. V čase o 22.41 však nastúpil na vlak do obce Margecany, kde bol naposledy videný v čase 00.20 – 00.25 h.


