Tunel Branisko mimoriadne uzavrú
Polícia upozorňuje vodičov, že zo soboty na nedeľu (24. 1.) v čase od 0.00 hod. do 4.00 hod, bude Tunel Branisko mimoriadne uzavretý.
Dôvodom je nadmerné znečistenie kamerového systému, vozovky a vodiacich čiar.
„Vplyvom nadmerného znečistenia systémov sa tieto stávajú nefunkčné a je vysoké riziko vzniku nehody v tuneli. Z dôvodu zabezpečenia bezpečnosti a plynulosti cestnej premávky v tuneli je jeho mimoriadna uzávera nevyhnutná,“ uviedla prešovská krajská polícia na sociálnej sieti.
MIMORIADNA UZÁVIERKA TUNELA BRANISKO
Upozorňujeme vodičov, že zo soboty 23.1.2021 na nedeľu 24.1.2021 v čase od 00:00h…
Uverejnil používateľ Polícia SR – Prešovský kraj Sobota 23. januára 2021
Obchádzková trasa počas uzávery bude zabezpečená po ceste 1/18 od križovatky Beharovce cez horský priechod Branisko po križovatku 1/18 Široké.
[ad][/ad](TASR)
Odporúčané články
Dobrovoľníci čistia počas apríla rieku Hornád a jej prítoky na Spiši. Cieľom dobrovoľníckej akcie, ktorú organizuje Správa Národného parku (NP) Slovenský raj s viacerými vodáckymi skupinami, turistickými organizáciami, samosprávami i súkromným sektorom, je vyčistiť vodné toky od nahromadeného odpadu.
V nadchádzajúcom týždni budú v Košickom kraji prebiehať plánované odstávky elektriny v zmenšenom rozsahu. Upozorňujeme obyvateľov dotknutých lokalít, aby svoje aktivity prispôsobili dočasnému prerušeniu dodávky.
Do nových investícií v oblasti dopravy, kultúry alebo ochrany životného prostredia pôjde v najbližších mesiacoch v Košiciach a ich blízkom okolí takmer 21,5 milióna eur. Na košickom magistráte sa uplynulý piatok na druhom tohtoročnom zasadnutí Kooperačnej rady Udržateľného mestského rozvoja (UMR) Košice zišli zástupcovia vedenia mesta, mestských častí a ďalších 40 obcí z okresu Košice-okolie.