Z NAKA odchádza ďalší funkcionár, údajne ide o riaditeľa bratislavského odboru
Na konci mája odchádza z agentúry aj zástupca riaditeľa NAKA Patrik Jurík.

Po odchode Branislava Zuriana z pozície riaditeľa Národnej kriminálnej agentúry (NAKA) odchádza z tejto policajnej zložky ďalší funkcionár. Ako uvádza portál televízie Joj noviny.sk, má ísť o riaditeľa bratislavského odboru NAKA Jána Štefanáka.
Na konci mája odchádza z agentúry aj zástupca riaditeľa NAKA Patrik Jurík. Ako informoval spravodajský portál Sme.sk, rozhodnutie oznámil nečakane v stredu, deň po riaditeľovi Zurianovi.
Ako uviedol portál, po odchode Zuriana prechádza vedenie automaticky na Juríka. Ten kriminálnu agentúru viedol dočasne aj pred dvomi rokmi po odchode obvineného Petra H. do civilu. Jurík na NAKA pôsobí od jej vzniku v roku 2012. V Policajnom zbore pôsobí takmer 27 rokov.
Zdroj: Webnoviny.sk
Odporúčané články

Aj počas nadchádzajúceho týždňa dôjde v Košickom kraji k plánovaným odstávkam elektriny z dôvodu údržby a modernizácie distribučnej siete. Podľa informácií spoločnosti VSD budú zasiahnuté desiatky miest a obcí.

Na diaľnici D1 pred Košicami sa cez víkend uskutočnia práce na výmene portálového dopravného značenia. Uzavretá bude pravá strana diaľnice v úseku medzi Lemešanmi a Budimírom v smere z Prešova do Košíc.

Pri príležitosti Pamätného dňa vzniku Slovenskej národnej rady, ktorý si pripomíname 19. septembra, predseda Národnej rady Slovenskej republiky Richard Raši udelí Štátnu cenu Jozefa Miloslava Hurbana trom významným osobnostiam. Slávnostný ceremoniál sa uskutoční v utorok 16. septembra o 19:00 v Sále Ústavy v historickej budove Národnej rady SR na Župnom námestí.
Vstúpiť do Diskusie
(0 komentárov)