Podmienky pre šport by mali byť známe v piatok, hovorí poslankyňa Tabák

Podmienky pre šport v rámci protipandemických opatrení by sa mali zmeniť. Bližšie informácie majú byť zrejmé tento týždeň v piatok 17. decembra. Pre agentúru SITA to povedala poslankyňa Romana Tabák (OĽaNO).
„Dohodli sme sa, že šport sa bude uvoľňovať, ale presné pravidlá nám predstavia v piatok,“ konštatovala Tabák. Za nefér považuje, že fitness centrá boli otvorené v obmedzenom režime, ale deti nemohli športovať. Podľa poslankyne sa v halách nemohol hrať hokej, hádzaná či volejbal. „Sťažovali sa profesionálni aj amatérski športovci a hlavne rodičia, čo sa týka krúžkov. Deti sú zavreté doma, s tým nesúhlasím,“ dodala poslankyňa.
Zdroj: (SITA, isu;DSe)
Odporúčané články

Informuje o tom mesto Košice. Ako uviedlo, premiérové podujatie v rámci Košického kultúrneho a športového leta so zameraním na psie športy a výcvik sa začne v piatok 18. júla o 16:00, na ihrisku Playko v Mestskom parku.

Košičania aj návštevníci mesta si môžu opäť naplno užívať atmosféru Mestského parku. Od 2. júla vstúpili všetky fontány v parku do letného režimu. Plávajúca fontána, Malá fontána a Potôčik sú opäť v každodennej prevádzke, rovnako ako aj obľúbená Spievajúca fontána, ktorá ponúka bohatý hudobný a svetelný program.

Pri žatve v blízkosti obce Hrušov vypukol požiar poľnohospodárskeho stroja – balíkovača, ktorý zasiahol aj štyri balíky slamy na ploche približne 60 m². Na miesto udalosti boli včera vyslané jednotky z Hasičskej stanice Rožňava a Moldava nad Bodvou.