Policajt mal zastreliť svojho kolegu a ujsť. Údajne útočil syn známej političky
V Prešove došlo v pondelok (14. 3.) večer k tragédii. Webový portál tvnoviny.sk zverejnil informáciu, podľa ktorej policajt pri čerpacej stanici zastrelil svojho kolegu.
Poľa informácií, ktoré zverejnil webový portál tvnoviny.sk mala tomuto incidentu predchádzať výmena názorov pri preberaní služby. Strelec po útoku na svojho kolegu z miesta činu ušiel na policajnom aute. Auto bolo naposledy zachytené na Levočskej ulici a smerovalo na Košice. Polícia stratila signál pravdepodobne preto, že strelec z auta vyhodil vysielačku.
Tvnoviny.sk prinášajú informácie o tom, že strelcom mal údajne byť syn prešovskej primátorky. Portál tvnoviny.sk sa túto informáciu snažil overiť u vedúceho kancelárie primátorky, ktorý o ničom nevedel. Odporúčal im teda zatelefonovať hovorcovi mesta, ktorý o strelcovi tohto incidentu podľa informácií portálu Tvnoviny.sk nemal mať takisto žiadne informácie.
Článok budeme aktualizovať.
Zdroj: (tvnoviny.sk, ZL)
Odporúčané články
V týchto dňoch sa začína realizácia jednej z protipovodňových stavieb v Košiciach. Slovenský vodohospodársky podnik (SVP) uplynulý týždeň oficiálne odovzdal stavenisko zhotoviteľovi na realizáciu projektu, ktorý vytvorí štít a ochráni mesto pred takzvanou storočnou vodou. SVP o tom informoval na sociálnej sieti.
Prvý ročník medzinárodnej súťaže Beauty Talent Košice 2026 sa konal 16. apríla 2026 v Košiciach. Súťaž v účesovej a dekoratívnej tvorbe študentov stredných škôl organizovala Stredná odborná škola beauty služieb Košice spolu s Košickým samosprávnym krajom. Súťažili študenti odborov kaderník, barbier, kozmetik a vizážista.
Vedec Doc. RNDr. Michal Goga, PhD. z Univerzity Pavla Jozefa Šafárika (UPJŠ) v Košiciach sa vrátil z výskumnej expedície v Antarktíde, odkiaľ priniesol takmer 400 unikátnych vzoriek machov a lišajníkov. Následný laboratórny výskum prineseného biologického materiálu má pomôcť pri identifikácii látok využiteľných v medicíne, poľnohospodárstve či biotechnológiách.