Aerolínie podľa tohto stĺpa nenájdete!
Prednedávnom upozornil denník košice:dnes na neaktuálnu tabuľu ukazujúcu na už neexistujúcu zmenáreň na Strojárenskej ulici. Podľa odpovede z magistrátu ich pracovníci skontrolujú a rovnako tak aj aktuálnosť ďalších tabúľ na stĺpoch v centre Košíc, ktoré patria mestu. Úlohu majú splniť do 15. marca tohto roku.
Všímavý čitateľ nám poslal ďalšiu fotografiu, ktorá pre zodpovedných môže byť dobrým tipom. Na Hlavnej ulici pred obchodným domom Dargov stojí tabuľa s tromi šípkami.
Tie, ktoré ukazujú smer na železničnú stanicu aj na Dom umenia, sú v poriadku. Medzi nimi je však ešte jedna s nápisom Aerolínie. Ukazuje na neďaleký Dom techniky. Kedysi tam po presťahovaní z Pribinovej naozaj sídlila kancelária Československých aerolínií. Už to však dávno neplatí.
Foto: Ivan Fleischer
Odporúčané články

Ako informovalo mesto Košice, o výsadbu sa postarala Správa mestskej zelene v Košiciach, realizovaná bola v rámci projektu „Zeleň pripravená na klimatické zmeny“.

Železničná spoločnosť Slovensko (ZSSK) aktuálne eviduje výpadok na serveroch, v dôsledku čoho nie je momentálne k dispozícii predaj cestovných lístkov cez mobilnú aplikáciu IDeme vlakom a e-shop ZSSK. Rovnako sú dočasne nefunkčné pokladne vybavené terminálmi s komplexným vybavením cestujúcich v osobných pokladniciach. Predaj priamo vo vlakoch je funkčný.

V noci zo štvrtka na piatok (12. – 13. júna 2025) sa v centre Košíc uskutoční plánované čistenie električkových žliabkov. Práce budú prebiehať v úseku od Kuzmányho ulice po Štúrovu ulicu.