17.04.20

IMT Smile vydáva nový singel Zmena rytmu

Foto: youtube/IMT Smile

Úspešná slovenská skupina IMT Smile prichádza so singlom Zmena rytmu. Autorom hudby je Ivan Tásler, text napísal Vlado Krausz.

Informoval o tom PR manažér Tomáš Karpel.

„Vzhľadom na čas a dobu, akú zrazu žijeme, ako sa to razom všetko zmenilo, rozhodli sme sa vydať ešte jeden singel z albumu Budeme to stále my. Zmena rytmu, to je to, čo nás zastihlo vo všetkých oblastiach, nielen v hudbe a koncertovaní, ale vo všetkom,“ reaguje na vzniknutú situáciu líder skupiny Ivan Tásler.

„V situácii, ktorá nás všetkých zastihla, som trocha prekopal videoarchív, vrátil som sa ku starým záberom, cestovateľským aj hudobným, a pozitívnu energiu, ktorá z nich išla, som sa snažil vniesť do finálneho videa,“ hovorí gitarista skupiny Tomáš Slávik, ktorý video natočil a zostrihal.

Bodka za albumom

Zmena rytmu je singel z albumu Budeme to stále my, ktorý sám vnikal na rôznych miestach sveta, od Kalifornie cez Veľkú Britániu, Prahu až po Slovensko. Skladby z albumu patria stále k tým najhranejším v rádiách.

„Týmto singlom sa tak uzatvorí jedna kapitola, úspešná kapitola albumu Budeme to stále my. A je čas ísť ďalej, priniesť niečo nové. A to čoskoro aj príde,“ dodáva Tásler.

reklamná správa

PRIAMO Z FARMY ZEMPLÍNSKE JASTRABIE

Paradajky, papriky, feferónky, uhorky či zemiaky. Slovenská zelenina exkluzívne v potravinách KLAS.

Zistite viac
 

Zdrojo video: youtube

(TASR) 

Čítajte viac: hudba imt smile

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím