12.01.18

Pozrite si tvorivosť študentov umenia

foto: Veronika Janušková

Fakulta umení Technickej univerzity v Košiciach pripravila pre všetkých milovníkov architektúry, dizajnu a výtvarného umenia Dni otvorených dverí.

Semestrálne práce študentov, výstavné diela i práce si môžete prísť pozrieť už tento piatok a sobotu v čase od 9. do 18. hodiny v priestoroch Fakulty umení TUKE na Watsonovej 4.

Nové médiá

Návštevníci si tiež budú môcť pozrieť expozíciu Ateliéru nových médií v univerzitnej galérii Campus. Podujatie ponúka celé spektrum umeleckej činnosti na košickej fakulte umení od architektonických projektov, cez dizajnérske koncepty až po digitálne interaktívne umelecké diela, ktoré vznikli v rámci jednotlivých ateliérov.

Fakulta umení TUKE chce týmto podujatím opäť poukázať na tvorivosť a invenciu svojich študentov, ako aj možnosti štúdia, ktoré ponúka v kontexte umeleckých vysokých škôl.

reklamná správa

(JH)

DNES
Zdieľať článok:

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím