13.05.18

Tabačka oslávila tretie narodeniny

Foto:Iveta Vaculová

Od rekonštrukcie niekdajšej tabakovej továrne prešli už tri roky. Tabačka Kulturfabrik je dnes otvorená zóna pre umenie, kreativitu a spoluprácu, ktorú ročne navštívi okolo 50-tisíc návštevníkov. Unikátne kultúrne centrum cez víkend oslavovalo narodeniny.

O prednarodeninové zahrievanie sa v piatok postarala populárna česká kapela Buty. Pestrý žánrový koncert potešil nielen tých skôr narodených.

Foto:Iveta Vaculová
Foto:Iveta Vaculová

V sobotu si návštevníci mohli pochutnať na povestnom „artforáckom" guláši Karola Volemana. Kto mal chuť, ochutnal aj hubový tatarák či vegánsky guláš. 

Foto:Iveta Vaculová
Foto: Iveta Vaculová

Špeciálnym hosťom večera bol crazy dídžej Ventolin z Českej republiky, ktorý rozprúdil tanečnú zábavu.

Fotogaléria: Iveta Vaculová

reklamná správa

Čítajte viac: tabacka

Vargová
Zdieľať článok:

V novinách pracuje od roku 1994. Začala v Korze, pokračovala v Korzári a v auguste 2014 zakotvila v KOŠICE:DNES ako redaktorka spravodajstva a servisu.

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím