05.10.17

Úspešné Bábkové divadlo

Košické Bábkové divadlo sa zúčastnilo na XVI. ročníku medzinárodného festivalu bábkových divadiel Interľalka v ukrajinskom Užhorode a svojich súperov suverénne prevalcovalo. 

V konkurencii ďalších štrnástich divadiel, medzi ktorými boli aj bábkové divadlá z Francúzska a Argentíny si odnieslo Grand Prix za prvé miesto a zároveň získalo aj cenu detskej poroty za najlepšie predstavenie. „Je to už tretia Grand Prix z festivalu Interľalka pre naše divadlo, tentoraz sa o ňu zaslúžili herci Erika Orgován Molnárová, František Dolejší, Juraj Fotul a Peter Creek Orgován s hrou O rytierovi bez koňa,“ povedal pre KOŠICE:DNES manažér Bábkového divadla Martin Konečný.

Rozprávka O rytierovi bez koňa zožala úspech na Ukrajine.

Rozprávka O rytierovi bez koňa zožala úspech na Ukrajine. zdroj: BD

reklamná správa

NAJLEPŠIE SUSHI V KOŠICIACH!

Objednajte si skvelé sushi, rameny, čerstvé cestoviny, pikantné curry a pochutnajte si s KOSHI SUSHI

Zistite viac

Čítajte viac: divadlo

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím