PR 15.03.19

Finále ankety Košičan roka 2018 vrcholí

Hlasovanie v ankete KOŠIČAN ROKA 2018 sa uzavrie túto nedeľu presne o polnoci. Podporte svojho favorita ešte dnes a možno práve vy získate nový Fiat 500 od spoločnosti Auto-Valas.

O dianí v meste a ľudských príbehoch vás informujeme každý deň. Košice sú jedinečným mestom, naším domovom. Jeho tvár, bohatstvo, minulosť, prítomnosť i budúcnosť tvoria skvelí ľudia. Majú rôzne názory, sféry pôsobenia i kultúru. Niektorých je vidieť viac, iných menej.

Prostredníctvom ankety chceme oceniť a zviditeľniť osobnosti a subjekty, ktoré dosiahli mimoriadne výsledky a rozvíjali významné aktivity v prospech nášho mesta a jeho obyvateľov.  Aj o tom je anketa KOŠIČAN ROKA 2018.

Získajte novučičké auto

Podporte svojho kandidáta a získajte jedinečnú cenu - nový Fiat 500 od spoločnosti Auto-Valas. Každý hlasujúci môže zaslať svojmu favoritovi len jeden hlas. Mená absolútnych víťazov sa dozvieme na slávnostnom galavečere 30. marca.

Svoj hlas môžete zaslať prostredníctvom hlasovacieho lístka, ktorý nájdete vo vydaní denníka KOŠICE:DNES. Vyplnený hlasovací lístok je potrebné doručiť na adresu našej redakcie (Hviezdoslavova 6). Hlasovať môžete aj elektronicky vyplnením formulára, ktorý nájdete na webovej stránke www.kosicanroka.sk alebo formou SMS správy s textom uvedeným pri mene/názve osobnosti/subjektu na číslo 6679. 

Súťažte a vyhrajte Fiat 500 od spoločnosti Auto-Valas. Máte poslednú šancu. 


(ML)

DNES
Zdieľať článok:

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím