PR 16.03.20

Galavečer Košičana roka 2019 sa odkladá

Foto: Veronika Janušková

V ankete KOŠIČAN ROKA 2019  ste mohli hlasovať do včera do polnoci. Mená absolútnych víťazov sa dozvieme na slávnostnom galavečere. Na základe vyhlásenia mimoriadneho stavu na Slovensku z dôvodu nákazy novým koronavírusom aj mediálny dom KOŠICE:DNES prijal preventívne opatrenia.

„Vzhľadom k aktuálnej epidemiologickej situácii je posun termínu galavečera Košičana roka logickým krokom. Je povinnosťou nás všetkých konať v súčasnej situácii zodpovedne. Vyhlásenie víťazov ankety prebehne podľa aktuálnych plánov v máji. Držím nám všetkým palce, aby sa galavečer v tomto náhradnom termíne uskutočnil, lebo to bude znakom, že najhoršie obdobie je už za nami,“ povedala generálna riaditeľka KOŠICE:DNES Alexandra Mihók-Kvietková.

Ocenenia pre tých, ktorí si to zaslúžia

Košice sú mesto s množstvom talentovaných, kreatívnych, usilovných ľudí či subjektov, ktorí svojou činnosťou prispievajú k rozvoju našej metropoly a k zlepšeniu života jej obyvateľov. Mediálny dom KOŠICE:DNES chce oceniť tých, ktorí si to za výnimočné počiny zaslúžia. Preto už štvrtý rok po sebe vyhlásil anketu, v ktorej Košičania rozhodujú o Košičanovi roka.

Špeciálne ocenenia

V ankete sú okrem hlavných kategórií vyhlasované aj dve špeciálne ocenenia. Tým prvým je kategória Žena roka. Výherkyňou sa stane dáma, ktorá získala najvyšší počet hlasov zo všetkých nominovaných žien. Druhou špeciálnou kategóriou ankety je Sieň slávy. O tom, kto vstúpi do Siene slávy za celoživotné dielo, rozhodla odborná komisia zostavená z piatich košických osobností 

Jeden z vás vyhrá auto na jeden rok

Hlasovanie vo finále ankety KOŠIČAN ROKA 2019 sa uzavrelo túto nedeľu presne o polnoci. Tí, ktorí podporili svojho favorita, majú možnosť vyhrať nový Fiat 500 od spoločnosti Auto-Valas na jeden celý rok. Meno výhercu sa dozvieme už čoskoro.

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím