PR 07.02.20

Kto postúpi do finále ankety KOŠIČAN ROKA 2019? Pozrite si priebežné výsledky

foto: archív KD

Vo finále ankety KOŠIČAN ROKA 2019 bude bojovať o zisk prestížneho titulu 5 osobností a 5 subjektov s najvyšším počtom hlasov z 1. kola hlasovania. Vy ešte stále máte možnosť zamiešať karty a rozhodnúť, ktorí z desiatich nominantov v oboch kategóriách postúpia do finále. Všetko je vo vašich rukách. 

Podporte svojho favorita, tým ovplyvníte priebežné výsledky 1. kola ankety. Priebežné výsledky sú ku dňu 7.2.2020. Hlasovať môžete do 14. 2. 2020.

V pondelok 17. 2. 2020 sa dozviete, kto do finále postúpi. V 1. kole ankety máte možnosť vyhrať rodinnú dovolenku na týždeň s all inclusive v Turecku – Hotel Grand Seker alebo v Grécku (Kréta) – Hotel Kavros, alebo v Taliansku (Kalábria) – Rezort Green Garden s odletom z Košíc od cestovnej kancelárie Ferrotour.

KOŠIČAN ROKA 2019: Priebežné výsledky
KOŠIČAN ROKA 2019: Priebežné výsledky
Hlasovacie lístky nájdete v denníku KOŠICE:DNES takmer každý pracovný deň. Vyplnený hlasovací lístok je potrebné doručiť na adresu našej redakcie (Hviezdoslavova 6).

Hlasovať môžete aj elektronicky vyplnením formulára, ktorý nájdete na webovej stránke www.kosicanroka.sk alebo formou SMS správy s textom uvedeným pri mene/názve osobnosti/subjektu na číslo 6679. Počet zaslaných hlasov v 1. kole ankety nie je obmedzený, môžete teda zaslať svojmu favoritovi toľko hlasov, koľko chcete.

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím