Slovensko už dostalo z Maďarska výsledky testov vakcíny Sputnik V
Slovensko vo štvrtok dostalo mailom z Maďarska výsledky testov vakcíny Sputnik V a sú v poriadku.
Ako ďalej na piatkovej tlačovej besede o aktuálnych opatreniach v súvislosti s COVID-19 uviedol minister zdravotníctva Vladimír Lengvarský, o vakcíne budú ďalej komunikovať so slovenskými odborníkmi, ako aj s ruskou stranou a následne sa rozhodne o ďalšom postupe.
Zdroj: SITA (bh)
Odporúčané články
Košice v roku 2025 dominovali v prestížnych celoslovenských architektonických súťažiach. Po troch cenách zo Stavby roka si odniesli ďalšie ocenenia zo súťaže CING – Cena Inžinierskej komory vo výstavbe. Z ôsmich nominovaných stavieb z metropoly východu zaujala odbornú porotu a verejnosť Košická futbalová aréna, Spievajúca fontána a bytový dom na Hrbovej ulici.
Návrh nariadenia vlády Slovenskej republiky, ktorým sa vykonávajú niektoré ustanovenia zákona o adresnej energopomoci, vláda v stredu 3. decembra schválila. Ministerstvo hospodárstva SR, ktoré tento návrh pripravilo, uvádza, že cieľom návrhu nariadenia je nielen ustanoviť sumy adresnej energopomoci, ale upraviť všetky potrebné aspekty pre jej úspešné poskytovanie.
Stavebné práce na modernizácii električkovej trate v Košiciach pokračujú v niekoľkých častiach projektu súčasne. Mesto informovalo, že aktuálne prebieha budovanie nových koľajových zvrškov v obratisku, rekonštrukcia mosta ponad železničnú trať aj úprava mosta ponad Myslavský potok.
Vstúpiť do Diskusie
(0 komentárov)