“ĽUDZE KEDZ ŠEDZICE V MOTOROCH A KERUJECE TA MERKUJCE,” píše polícia na svojom facebooku
O Košičanoch je všade známe, že dokážu prekvapiť svojim humorom a neraz tak podať dôležitú informáciu zábavnou formou. Dnes nás o tom presvedčilo KRPZ Košice na svojom facebooku.
[ad][/ad] “Jak keby šnihu už nebulo dosc. Šnih nakurel na Dargove, Soroške i v calim kraju. Dobšinska hura še teras neda prejsc. Cestaroch zahamovali motore. Draha jak sklo. Dajce pozor na švicene, naj vas dobre vidno. A umyvajce oblak, naj nemace zabrizgany. MERKUJCE A NEPLAŠCE ŠE!!!” dodávajú na svojom profile policajti z Košického kraja.
Odporúčané články
Rakovina prsníka patrí dlhodobo medzi najčastejšie onkologické ochorenia u žien. Predstavuje približne 16 % všetkých zhubných nádorov a jej výskyt má rastúci trend. Kým v roku 2014 bolo na Slovensku diagnostikovaných 2 686 prípadov, v roku 2021 to bolo už približne 3 300 nových pacientok.
Najvyšší súd Slovenskej republiky (NS SR) s konečnou platnosťou rozhodol v prípade atentátu na predsedu vlády Roberta Fica z mája 2024. Senát pod vedením predsedu Petra Kaňa v stredu 29. apríla zamietol odvolanie obžalovaného 73-ročného Juraja Cintulu a potvrdil prvostupňový rozsudok. Za obzvlášť závažný zločin teroristického útoku si odpyká trest odňatia slobody v trvaní 21 rokov.
V nadchádzajúcom týždni budú v Košickom kraji prebiehať plánované odstávky elektriny v zmenšenom rozsahu. Upozorňujeme obyvateľov dotknutých lokalít, aby svoje aktivity prispôsobili dočasnému prerušeniu dodávky.