11.03.21

Nemocnica Košice-Šaca sa stala oficiálnym vakcinačným centrom

Nemocnica Košice - Šaca sa oddnes stala oficiálnym vakcinačným centrom. Záujemcovia, ktorí spĺňajú podmienky národnej vakcinačnej stratégie, môžu od 11. marca absolvovať očkovanie aj na Poliklinike Nemocnice Košice - Šaca. Informovala o tom hovorkyňa skupiny AGEL SK Martina Paviková.

reklamná správa

NAJLEPŠIE SUSHI V KOŠICIACH!

Objednajte si skvelé sushi, rameny, čerstvé cestoviny, pikantné curry a pochutnajte si s KOSHI SUSHI

Zistite viac

„Teší nás, že aj nemocnica Košice - Šaca môže aktívne participovať na vakcinácii obyvateľov. Veríme, že pandémiu koronavírusu sa nám spoločnými silami a zodpovednosťou podarí čím skôr zvládnuť,“ uviedol námestník Nemocnice Košice - Šaca Maroš Varga, ktorý zároveň dodal, že očkovať budú látkou od konzorcia Pfizer/BioNTech každý pracovný deň v čase od 8:00 do 15:00. Nahlásenie náhradníkov, ktorí spĺňajú súčasne platné kritériá pre indikáciu na očkovanie, je možné prostredníctvom e-mailu na [email protected]

reklamná správa

V prípade, ak má občan záujem o očkovanie proti COVID-19 a súčasne spĺňa vekové kritéria, je potrebné sa zaregistrovať prostredníctvom webového formulára Národného centra zdravotníckych informácií uverejnenom na stránke https://www.old.korona.gov.sk/covid-19-vaccination-form.php.

Nemocnica upozorňuje, že očkovacie centrum sa nachádza v poliklinike vo vstupnom areáli U.S. Steel na prvom poschodí, nie v priestoroch nemocnice na Lúčnej 57, Košice - Šaca, parkovanie je zabezpečené.

reklamná správa

(SITA, bh, mt;mlu, foto: archív/nemocnica šaca)

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím