04.04.21

Policajti vyšetrujú násilnú smrť 61-ročného muža

Policajti v Košiciach momentálne vyšetrujú násilnú smrť 61-ročného muža, ku ktorej došlo v sobotu 3. apríla vo večerných hodinách v mestskej časti Dargovských hrdinov. Ako ďalej informovala košická policajná hovorkyňa Lenka Ivanová, muž na mieste podľahol niekoľkým bodným zraneniam. Obhliadajúci lekár na mieste nevylúčil cudzie zavinenie a bola nariadená pitva zosnulého.

reklamná správa

NAJLEPŠIE SUSHI V KOŠICIACH!

Objednajte si skvelé sushi, rameny, čerstvé cestoviny, pikantné curry a pochutnajte si s KOSHI SUSHI

Zistite viac

„Policajti na mieste zadržali jednu podozrivú osobu, ktorá bola po vykonaní nevyhnutných prvotných procesných úkonov umiestnená do cely policajného zaistenia," uviedla Ivanová s tým, že vyšetrovateľ začal v súvislosti s touto udalosťou trestné stíhanie pre trestný čin vraždy. „Vzhľadom na naďalej prebiehajúce procesné úkony a vyšetrovanie bližšie informácie v tejto chvíli poskytovať nebudeme, a urobíme tak hneď, ako to situácia vo vyšetrovaní dovolí," dodala hovorkyňa.

reklamná správa

(SITA, sa;kh, foto: wbebnoviny/sita/ilustračné)

Čítajte viac: Policia

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím