Prvý sneh skrášlil mesto
December prišiel do Košíc vo veľkom štýle, tak ako sa sluší a patrí na prvý zimný mesiac.
Hoci vločky snehu narobili aj problémy, zimnej atmosfére v meste pomohli. Koho zima neodradila, mohol sa pokochať krásnymi pohľadmi.





Foto: Veronika Janušková
[ad][/ad]Odporúčané články
Hneď po Veľkej noci sa v utorok 7. apríla začne s dlhoočakávanom rekonštrukciou križovatky Kostolianska cesta – Národná trieda (Vodárenská ulica) – Podhradová pri Crow aréne. Jej súčasné podoba svojimi stavebno-technickými parametrami už dlhé roky nespĺňa požiadavky motoristov na bezpečnú a plynulú cestnú premávku.
Košická mestská časť (MČ) Luník IX v pondelok oficiálne odovzdala stavenisko zhotoviteľovi štyroch bytových domov. Pri tejto príležitosti slávnostne poklepali základný kameň stavby. Dokopy 48 nájomných bytov má byť súčasťou takzvaného prestupného bývania. Pre TASR to uviedol starosta Marcel Šaňa.
Pri požiari chaty zasahovali v pondelok (6. 4.) po 16.00 h košickí hasiči v mestskej časti Košice – Vyšné Opátske. Požiar sa rozšíril na priľahlý les a zasiahol aj susednú chatu vzdialenú približne 70 metrov. Informovalo o tom Krajské riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v Košiciach na sociálnej sieti.