Na včerajšom zraze športových áut sa vyzbieralo 3 000€ pre deti z onkológie
Včera (28. 8.) sa pred Košickou futbalovou arénou konal zraz športových a tuningových áut s cieľom pomôcť deťom z onkológie. Okrem prehliadky áut sa návštevníci mohli zapájať do tomboly a z pristavených foodtrackov ochutnávať kávu, wafle či hamburgery.
Občianske združenie JDM east side v spolupráci s Cassovia meetings pripravilo akciu s dobrým úmyslom. Na zraze športových automobilov bolo možné zakúpiť si produkty s logom JDM alebo tombolové lístky, a tým návštevníci automaticky prispievali do zbierky pre onkologických pacientov. Kúpou lístkov do tomboly sa zapojili do súťaže o jazdu v jednom z deviatich športových áut. Vďaka všetkým, ktorí sa rozhodli prispieť, sa pre deti z onkológie vyzbieralo 3 000€.
Okrem prehliadky áut, ktorá milovníkov áut zaujala najviac, si každý mohol zakúpiť kávu, wafle, hamburgery alebo si priamo na akcii dať nový strih vďaka barberom, ktorí tam boli po celý čas. Návštevníci sa mohli osviežiť aj energetickým nápojom PILOT a rovnako oň súťažiť v rámci tomboly. Event bol sprevádzaný dobrou hudbou a zvukmi výkonných motorov.
Úplne prvý ročník zrazu s dobrým úmyslom majú organizátori z JDM east side v pláne uskutočniť opäť o rok, kedy by chceli obohatiť program. Tento ročník sa nesie v znamení sumy 3 000€, ktoré poputujú na pomoc detskej onkológie.
(VT)
Odporúčané články
Úvodnou diskusiou na tému obnovy legendárneho košického Kina Družba a jeho plánovanej premeny na moderné kultúrne centrum, sa včera v priestoroch obchodného centra Aupark začalo interaktívne podujatie „Mesto v meste“.
Regionálny úrad verejného zdravotníctva so sídlom v Košiciach (RÚVZ Košice) vyzýva fyzické osoby – podnikateľov, právnické osoby a fyzické osoby – občanov na vykonanie celoplošnej preventívnej deratizácie.
Tento týždeň sa v súvislosti so spustením výroby teplej obaľovanej asfaltovej zmesi začína v Košiciach s opravami výtlkov, prepadnutých častí a iných závad na cestách a chodníkoch vo vlastníctve mesta. Od pondelka sa budú zarezávať a vybúravať poškodené časti vozovky a výtlky, v stredu sa začne aj so samotným asfaltovaním.