Sobota v Kunsthalle patrila úcte, umeniu i zábave
Tri mesiace rozhodovali Košičania o tom, ktorá osobnosť a ktorý subjekt sa stane KOŠIČANOM ROKA 2017. Sobotňajším galavečerom v Kunsthalle táto anketa vyvrcholila. Výnimočná je preto, že spája všetkých, ktorým záleží na osude Košíc a jeho obyvateľov. „Prežite“ atmosféru slávnostného spoločenského podujatia pohľadom na pestrú fotogalériu.
Záznam z galavečera KOŠIČAN ROKA 2017 si pozrite TU







foto: veja, iva
[article slug=”anketa-kosican-roka-2017-pozna-svojich-vitazov-kto-si-prevzal-cenne-sosky”][/article]Čítajte aj:
Odporúčané články
V nadchádzajúcom týždni budú v Košickom kraji prebiehať plánované odstávky elektriny v zmenšenom rozsahu. Upozorňujeme obyvateľov dotknutých lokalít, aby svoje aktivity prispôsobili dočasnému prerušeniu dodávky.
25. apríla 2026 sa v Miškolci konal 26. ročník podujatia Kézműves Kupa (Pohár zručnosti), ktorý organizuje Obchodná a priemyselná komora župy Boršod-Abov-Zemplín. Vyše 200 súťažiacich z Maďarska, Slovenska, Rumunska a Srbska súťažilo nielen v kaderníckych a vizážistickych disciplínách, ale aj v manikúre a nechtovom dizajne, starostlivosti o nohy a v úprave a technológii nadpájania mihalníc.
Policajti odhalili prípad podvodu, pri ktorom manželský pár neoprávnene získal humanitárne dávky pre občanov Ukrajiny za viac ako 300 000 českých korún, teda v prepočte približne 12 300 eur. Peniaze mali poberať napriek tomu, že na nich nemali nárok.