PR 06.10.17

Nasýťte vášho chlpáča švédskou pochúťkou

foto: husse

Nebaví vás prehrabávať sa množstvom krmív od rôznych výrobcov a s rozličným zložením? Ak srsť, tráviaci trakt či zuby chlpatého miláčika vám nie sú ľahostajné, investujte do kvalitnej stravy. 

Neraz ste sa popasovali s ochoreniami, ktoré váš pes či mačka prekonali. Možno ste si nahovárali, že choroby sú bežné, že je to vo vzduchu alebo je to dokonca vekom zvieratka. Pravda je niekde inde. V kvalitnej potrave. 

foto: husse
foto: husse

Prvky, ktoré rozhodujú

Správne krmivo by malo obsahovať:

Bielkoviny – organizmus ich potrebuje kvôli budovaniu a udržiavaniu svalovej hmoty.
Uhľohydráty – telu dodávajú energiu a vlákninu pre správne trávenie.
Tuky – organizmu poskytujú dvakrát viac energie ako bielkoviny a uhľohydráty, samotnému jedlu zasa chuť a vôňu.
Vitamíny a minerály – sú potrebné pre správne fungovanie všetkých orgánov a metabolických procesov v tele.

Doprajte mu hodnotné krmivo

Počuli ste už o granulách zo surovín, ktoré sú aj pre ľudí? Za touto výnimočnosťou sa skrýva Husse - švédsky výrobca krmív, kozmetiky a pochúťok najvyššej kvality pre psy a mačky. Táto spoločnosť sa môže popýšiť aj tým, že je jedinou európskou firmou, ktorá vyváža krmivá vyrobené v EU aj do USA. Pritom ceny sú porovnateľné s inými dostupnými značkami na trhu. Spolupracuje s veterinármi, chovateľskými stanicami a kynologickými klubmi. V ponuke má hypoalergénne a bezobilninové suché krmivá, „light“ krmivá pre psov s tendenciou priberať alebo obéznych psov, pochúťky pre šteniatka (3 týždne a viac) i seniorov, ale aj pre aktívne, pracovné či sterilizované psy. Samozrejmosťou je široký výber pre mačky a mačiatka.

foto: archív kd
foto: husse

Donáška aj za 10 minút

V dnešnej „smartfónovej“ dobe, kedy si cez internet vieme kúpiť dovolenku pri mori, fotoaparát alebo čokoládu, má ešte mnoho ľudí strach z virtuálnych nákupov. Majú obavy, či im objednaný tovar vôbec dorazí, v akej fáze je ich objednávka a ako ich bude dopravca kontaktovať. Sú však aj príkladné e-shopy, ktoré fungujú presnejšie ako švajčiarske hodinky. 

Jaroslav Gavaľa, distribútor krmív Husse pre oblasť Košice a Košice – okolie, si na rýchlu donášku potrpí. Dokonca ponúkne aj možnosť dohody na čase vyzdvihnutia. Roznáška v rámci celého Slovenska je úplne zdarma. Ešte vás aj upozorní na bezplatné vzorky na vyskúšanie a poradenstvo. „Nedávno som obdržal objednávku od klienta, ktorý býval v centre Košíc, veľmi blízko môjho skladu. Prešlo 10 minút a tovar doslova ležal pri nohách zákazníka. Môžem smelo povedať, že pravidlo ,zákazník = náš pán’ tu platilo doslova a do písmena. Bol to vtedy môj rekord a zákazník ostal milo prekvapený. Netrvalo dlho a dostal som od neho ďalšiu objednávku,“ spomína Gavaľa.

Veľké srdce za chlpáčov

Spoločnosti Husse nie je cudzia ani dobročinnosť. Spolupracuje s rôznymi občianskymi združeniami (OZ) a útulkami v Košiciach (napr. Malá Farma Košice, OZ Psy Ulice), ktoré pomáhajú opusteným a týraným zvieratám. Pre darcov, ktorí chcú pre ne zakúpiť krmivo, Husse Košice poskytuje zľavu 10% z cien tovaru. Tovar doručia do OZ bezplatne.

foto: archív kd
foto: husse

Výhody krmív Husse
• Prémiové produkty najvyššej triedy krmív, ktoré obsahujú aj nutraceutiká (napr. probiotiká, antioxidanty, omega-3 mastné kyseliny či glukosamín a chondroitín, ktoré zlepšujú zdravotný stav kĺbov - obzvlášť u veľkých plemien a psov s nadváhou).
• Krmivá sú na prírodnej báze, bez chemických konzervantov a farbív (konzervované sú prírodnými tokoferolmi a vitamínmi).
• Zdroje bielkovín z krmív sú hlavne živočíšneho charakteru. Preto sú pre mäsožravcov ľahko stráviteľné. Majú vysoký obsah mäsa - okolo 60% - v závislosti od druhu krmiva.
• Neobsahujú sóju.
• Široká ponuka granúl Husse (kuracie, jahňacie, bravčové, losos) umožňuje chovateľom aj obmieňanie príchutí granúl. V rámci jednej značky tak máte možnosť spestriť stravu svojim miláčikom. Vyhnete sa možným ťažkostiam pri striedaní krmív rôznych značiek.
• Možnosť zakúpenia menších balení granúl od 2 kg, 7 kg, 15 kg a 20 kg.

 

Viac info:
Jaroslav Gavaľa, FR distribútor pre oblasť Košice a Košice – okolie, 0911761917, kosicejuh@husse.sk, www.husse.sk, facebook: HusseKosice

 

(TŠ)

Čítajte viac: zvierata

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím