22.11.18

Darček od letiska k narodeninám

foto: Iveta Vaculová

Nečakaný darček k 30-tym narodeninám dostala Košičanka Lucia Mattová od Letiska Košice. 

Stala sa v poradí 500-tisíca cestujúca od začiatku tohto roka. Dostala preto šek v hodnote päťsto eur na nákup letenky podľa vlastného výberu do ktorejkoľvek destinácie s odletom z Košíc.

reklamná správa

PRIAMO Z FARMY ZEMPLÍNSKE JASTRABIE

Paradajky, papriky, feferónky, uhorky či zemiaky. Slovenská zelenina exkluzívne v potravinách KLAS.

Zistite viac

„Príjemne ma to prekvapilo. Oslavovala som tu s rodinou moje narodeniny, pretože žijem dlhodobo vo Švajčiarsku, no do Košíc chodím pravidelne,“ povedala nadšene Mattová, ktorá si kúpi letenku do nejakej turistickej destinácie: „Pôjdem na dovolenku, bude to super.“ Letela do nemeckého Düsseldorfu, kde prestupovala na lietadlo smerujúce do švajčiarskeho Zürichu.

Foto: Iveta Vaculová
Foto: Iveta Vaculová

Pribudne nová linka

V súčasnosti z košického letiska lieta šesť leteckých spoločností do Viedne, Bratislavy, Prahy, Varšavy, na londýnske letisko Luton, ale tiež do Istanbulu, Düsseldorfu a Mníchova. Za rekordným počtom cestujúcich je najdlhšia chartrová sezóna v histórii letiska.

Prípadné ďalšie nové destinácie v budúcom roku zatiaľ nie sú známe, zverejnia ich až po dohode s leteckým dopravcom. Známa je už ale nová linka spoločnosti Ryanair, ktorá bude trikrát týždenne lietať na londýnske letisko Southend.

reklamná správa

Jedinečný gastronomický zážitok!

Skvelá ázijská kuchyňa. Jedlá z tých najkvalitnejších surovín nájdete v Koshi Sushi

Zistite viac
Nemecko je pre Košice bližšie

Viac k téme

02.11.18
Nemecko je pre Košice bližšie

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím