22.11.18

Darček od letiska k narodeninám

foto: Iveta Vaculová

Nečakaný darček k 30-tym narodeninám dostala Košičanka Lucia Mattová od Letiska Košice. 

Stala sa v poradí 500-tisíca cestujúca od začiatku tohto roka. Dostala preto šek v hodnote päťsto eur na nákup letenky podľa vlastného výberu do ktorejkoľvek destinácie s odletom z Košíc.

reklamná správa

AUTOVALAS - DOBRÁ VOĽBA!

AUTOVALAS - Tvoja KIA v Košiciach ponúka modely SUV plné luxusu a priestoru.

Zistite viac

„Príjemne ma to prekvapilo. Oslavovala som tu s rodinou moje narodeniny, pretože žijem dlhodobo vo Švajčiarsku, no do Košíc chodím pravidelne,“ povedala nadšene Mattová, ktorá si kúpi letenku do nejakej turistickej destinácie: „Pôjdem na dovolenku, bude to super.“ Letela do nemeckého Düsseldorfu, kde prestupovala na lietadlo smerujúce do švajčiarskeho Zürichu.

Foto: Iveta Vaculová
Foto: Iveta Vaculová

Pribudne nová linka

V súčasnosti z košického letiska lieta šesť leteckých spoločností do Viedne, Bratislavy, Prahy, Varšavy, na londýnske letisko Luton, ale tiež do Istanbulu, Düsseldorfu a Mníchova. Za rekordným počtom cestujúcich je najdlhšia chartrová sezóna v histórii letiska.

Prípadné ďalšie nové destinácie v budúcom roku zatiaľ nie sú známe, zverejnia ich až po dohode s leteckým dopravcom. Známa je už ale nová linka spoločnosti Ryanair, ktorá bude trikrát týždenne lietať na londýnske letisko Southend.

reklamná správa

OC Galéria oslavuje narodeniny, vy vyhrávate!

Vyhrajte úplne novú Škodu Scala

Zistite viac
Nemecko je pre Košice bližšie

Viac k téme

02.11.18
Nemecko je pre Košice bližšie

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím