22.03.19

Eurowings z Košíc neodchádza

foto: rm

Pred rokom v marci si Košičania v internetovom hlasovaní nemeckej leteckej spoločnosti Eurowings v rámci projektu Vote and Fly (Hlasuj a leť) „vyklikali“ letecké spojenie s Nemeckom.

Viacerí čitatelia sa však na nás obrátili s otázkou, či spojenie do Mníchova a Düssledorfu končí, keďže sa momentálne nedajú objednávať letenky na najbližšie mesiace. 

reklamná správa

NAJLEPŠIE KVÁSKOVÉ CHLEBÍKY V KOŠICIACH

Domáce kváskové chlebíky s výnimočnými prísadami nájdete len v predajniach potravín KLAS!

Zistite viac

„Čo sa týka liniek spoločnosti Eurowings, tak zatiaľ, žiaľ, nemáme potvrdené ani vyvrátené informácie o letnom letovom poriadku a plánovaní prevádzkovania liniek Košice – Düsseldorf a Košice – Mníchov,“ uviedla pre KOŠICE:DNES Jana Tomková, manažérka košického letiska. Podľa jej informácií však spoločnosť Eurowings z letiska Košice neodchádza. „Spolupráca pokračuje, čomu nasvedčuje aj nahodenie letov z a do Košíc v zimnom letovom poriadku 2019/2020 do rezervačného systému leteckej spoločnosti.“ Ako sme sa presvedčili, z Košíc do Nemecka a späť sa lietať nebude od apríla do septembra 2019.

Letenky do Düsseldorfu v zimnom letovom poriadku 2019/2020 si už teraz môžu cestujúci zakúpiť na stránke leteckej spoločnosti. Do Mníchova sú zatiaľ v ponuke iba letenky s prestupom v Düsseldorfe.

Nízkonákladová letecká spoločnosť Eurowings lieta do vyše 160 destinácií vo viac ako 50 krajinách.

reklamná správa

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím