22.03.19

Eurowings z Košíc neodchádza

foto: rm

Pred rokom v marci si Košičania v internetovom hlasovaní nemeckej leteckej spoločnosti Eurowings v rámci projektu Vote and Fly (Hlasuj a leť) „vyklikali“ letecké spojenie s Nemeckom.

Viacerí čitatelia sa však na nás obrátili s otázkou, či spojenie do Mníchova a Düssledorfu končí, keďže sa momentálne nedajú objednávať letenky na najbližšie mesiace. 

reklamná správa

AKCIA NA TENTO TÝŽDEŇ V POTRAVINÁCH KLAS

Výhodnými ponukami sme tento týždeň opäť nešetrili! Pozrite si celú našu akciovú ponuku.

Zistite viac

„Čo sa týka liniek spoločnosti Eurowings, tak zatiaľ, žiaľ, nemáme potvrdené ani vyvrátené informácie o letnom letovom poriadku a plánovaní prevádzkovania liniek Košice – Düsseldorf a Košice – Mníchov,“ uviedla pre KOŠICE:DNES Jana Tomková, manažérka košického letiska. Podľa jej informácií však spoločnosť Eurowings z letiska Košice neodchádza. „Spolupráca pokračuje, čomu nasvedčuje aj nahodenie letov z a do Košíc v zimnom letovom poriadku 2019/2020 do rezervačného systému leteckej spoločnosti.“ Ako sme sa presvedčili, z Košíc do Nemecka a späť sa lietať nebude od apríla do septembra 2019.

Letenky do Düsseldorfu v zimnom letovom poriadku 2019/2020 si už teraz môžu cestujúci zakúpiť na stránke leteckej spoločnosti. Do Mníchova sú zatiaľ v ponuke iba letenky s prestupom v Düsseldorfe.

Nízkonákladová letecká spoločnosť Eurowings lieta do vyše 160 destinácií vo viac ako 50 krajinách.

reklamná správa

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím