02.12.19

Košičan neprežil pád z okna

Foto: Veronika Janušková

Tragická udalosť sa stala v nedeľu okolo siedmej večer na Kysuckej ulici v Košiciach. Na chodník pred blokom dopadlo telo 48-ročného muža.

Podľa slov domácich polícia dokumentovala stopy na okne chodby na siedmom poschodí, ktoré je najvyššie v bloku. K dochrámanému mužovi okamžite zavolali záchranku.

reklamná správa

Špeciálna letná ponuka pre Vás a Vaše vozidlo!

Len v servisoch AUTO-VALAS Košice a Smižany.

Zistite viac

„Posádka rýchlej lekárskej pomoci po príchode na miesto zistila, že muž má viaceré ťažké zranenia. Pokúšali sa ho oživiť vyše 25 minút, ale neúspešne, museli už len skonštatovať smrť. Zranenia boli nezlučiteľné so životom,“ povedal nám hovorca košických záchranárov Vladimír Hosa.

Ako sme sa dozvedeli priamo na mieste, nešťastný muž síce spadol zo siedmeho poschodia, ale býval na štvrtom poschodí. Údajne trpel psychickými problémami a bol na invalidnom dôchodku.

„Obhliadajúci lekár na mieste predbežne vylúčil cudzie zavinenie a bolo nariadené vykonanie pitvy. Polícia v tejto súvislosti začala trestné stíhanie pre prečin usmrtenia,“ dozvedeli sme sa od košickej policajnej hovorkyne Lenky Ivanovej. Vyšetrovanie polície by malo dať odpovď aj na otázku, či muž z okna vypadol, alebo sám ukončil svoj život.

Nešťastný muž zahynul na chodníku pred blokom, v ktorom býval. Foto: Veronika Janušková
Nešťastný muž zahynul na chodníku pred blokom, v ktorom býval. Foto: Veronika Janušková

Čítajte aj:

reklamná správa

 

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím