24.02.18

Kunsthalle sa mení na nepoznanie! Dnes tam ocenia víťazov ankety KOŠIČAN ROKA 2017

foto: Veronika Janušková

Slávnostné vyhlásenie výsledkov ankety KOŠIČAN ROKA 2017 sa uskutoční už o niekoľko hodín. Organizátori za jeden deň zmenili interiér Kunsthalle pred večerným odovzdávaním cien na nepoznanie. Hodinový záznam zo slávnostného galavečera ankety odvysiela TV KOŠICE:DNES v nedeľu 25. februára o 18. hodine, rovnako ho môžete sledovať aj na Facebooku KOŠICE:DNES. 

Odovzdávanie ocenení Košičan roka 2017 sa uskutoční v Kuntshalle už dnes večer o 20. hodine.
Cieľom ankety KOŠIČAN ROKA je oceniť a zviditeľniť tie osobnosti a subjekty, ktoré vykonali významné aktivity v prospech nášho mesta a jeho obyvateľov. Slávnostné odovzdávanie ocenení sa uskutoční v Kunsthalle v sobotu večer o 20. hodine.
Nad poslednými prípravami dohliadal autor návrhu scény Juraj Kuchárek.
Nad poslednými prípravami dohliadal autor návrhu scény Juraj Kuchárek (na snímke). Režisérom galavečera bude Peter Núňez, ktorého mnohí označujú za nositeľa nových televíznych trendov na Slovensku.
Hostia si od 22. hodiny budú môcť zahrať v Charitatívnom kasíne. Finančný výťažok pôjde pre neziskovú organizáciu Svetielko pomoci
Hostia si od 22. hodiny budú môcť zahrať v charitatívnom kasíne. Finančný výťažok pôjde pre neziskovú organizáciu Svetielko pomoci. Tento detský mobilný hospic poskytuje domácu hospicovú starostlivosť nevyliečiteľne chorým deťom v terminálnom štádiu onkologického ochorenia v Košickom a Prešovskom kraji.
Organizátori majú malú poradu, prípravy im zatiaľ idú podľa predstáv.
Operatívna porada organizátorov. Druhá sprava Alexandra Mihók-Kvietková, marketingová riaditeľka mediálneho domu KOŠICE:DNES, vyhlasovateľa ankety.
Na podujatí nebude chýbať ani umenie.
Anketu KOŠIČAN ROKA 2017 podporili významné svetové značky pôsobiace v metropole východu, akými sú LafargeHolcim, Stihl či iStores, ale aj silné lokálne spoločnosti, ako Auto-Valas, Nemocnica Košice-Šaca, K13 – Košické kultúrne centrá či Ferrotour. 
Jednoduchá, no elegantná scéna má za úlohu zvýrazniť osobnosť na pódiu.
Atraktívna scéna dozaista urobí skvelý dojem na všetkých hostí, na ktorých čaká aj atraktívny program. 

 

foto: Veronika Janušková

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím