tip od čitateľa
27.02.19

Padnutý bilbord mohol niekoho privaliť

foto: Veronika Janušková

Z bytového domu na rohu Komenského a Hlinkovej ulice spadol jeden z dvoch obrovských bilbordov. Upozornil nás na to čitateľ, ktorý v tomto stave reklamnú tabuľu našiel. „Kľudne mohol aj niekoho zabiť, keby tadiaľ niekto prechádzal,“ napísal nám. 

A mal pravdu. Pod bilbordmi sú v trávniku vychodené chodníčky a ide o frekventovanú oblasť. Snažili sme sa skontaktovať spoločnosť ISPA, ktorej by podľa označenia mali tieto reklamné plochy patriť. Pýtali sme sa ich na poslednú revíziu bilbordov a na bezpečnostné opatrenia pri inštalácii podobných reklamných tabúľ. Do našej uzávierky sa nám však nevyjadrili. 

Stačilo byť v nesprávnom čase na nesprávnom mieste - na rohu Komenského a Hlinkovej.  foto: veja
Stačilo byť v nesprávnom čase na nesprávnom mieste - na rohu Komenského a Hlinkovej. foto: veja

(KAC)

reklamná správa

Všade dobre, v KLASE najvýhodnejšie!

Každý týždeň prinášame super ceny na obľúbené výrobky. ŠETRITE S KLASom!

Zistite viac

Čítajte viac: kosice

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím