29.03.19

Prípravy na Košičana roka sú v plnom prúde

Foto: Iveta Vaculová

Slávnostné vyhlásenie výsledkov ankety KOŠIČAN ROKA 2018 sa uskutoční už zajtra.

Organizátori zmenili zadný trakt legendárnej Slávie pred zajtrajším odovzdávaním cien na nepoznanie. Košičania sa môžu počas galavečera tešiť na dve živé vysielania na Facebooku KOŠICE:DNES.

Prvý živý vstup je naplánovaný pred začiatkom akcie, teda pred 20-tou hodinou, kde vám priblížime atmosféru zo slávnostného vyhlasovania ocenení. V druhom živom vstupe, po 21-tej hodine, prinesieme rozhovory s víťazmi. Celý záznam z galavečera bude v TV KOŠICE:DNES odvysielaný v sobotu 6. apríla.

Galavečer prestížnej ankety Košičan roka 2018 je tu!

Viac k téme

29.03.19
Galavečer prestížnej ankety Košičan roka 2018 je tu!
 

Cieľom ankety KOŠIČAN ROKA je oceniť a zviditeľniť tie osobnosti a subjekty, ktoré vykonali významné aktivity v prospech nášho mesta a jeho obyvateľov.

Režisérom galavečera je Peter Hudák. Mnohí možno nepoznáte jeho tvár, zaiste ste spozorovali jeho prácu. Režíroval úspešný detský program Táraninky, ale i Drišľakoviny. Tentoraz to bude anketa  KOŠIČAN ROKA 2018. Krásna scéna dozaista urobí skvelý dojem na všetkých hostí, na ktorých čaká aj atraktívny program. 


Foto: Iveta Vaculová

reklamná správa

Špeciálna letná ponuka pre Vás a Vaše vozidlo!

Len v servisoch AUTO-VALAS Košice a Smižany.

Zistite viac
 

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím