10.11.18

S volebnou urnou do nemocnice

foto: Iveta Vaculová

Členky okrskovej komisie, pod ktorú spadá aj Univerzitná nemocnica L. Pasteura Košice na Triede SNP, prišli do zariadenia s volebnou urnou. 

Voliť mohli iba tí pacienti, ktorí sú aktuálne hospitalizovaní a majú bydlisko práve v spomenutom okrsku. „Máme zdravých ľudí, pretože nikto neprišiel,“ so smiechom povedala Evantia Brindáková, podpredsedníčka okrskovej komisie, ktorá do nemocnice prišla aj členkou Dianou Balážovou.

„Čakali sme dlhšie, ako sme predpokladali. Sklamalo ma však, že chýbali nejaké upozornenia, kde sa nachádzame, takže nikto o nás asi nevedel,“ doplnila Brindáková

(HKL)

reklamná správa
 

Čítajte viac: unlp kosice volby

DNES
Zdieľať článok:

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím