20.11.18

V Košiciach máme najlepšiu základnú školu na Slovensku!

foto: Veronika Janušková
Vargová
Jana Vargová
redaktorka
Zdieľať článok:

Minulý týždeň vydala mimovládna nezisková organizácia Inštitút pre ekonomické a sociálne reformy INEKO nový školský rebríček, v ktorom bodovali aj košické školy.

Rebríčky komplexne nehodnotia kvalitu školy, ale informujú o výsledkoch žiakov. Môžu byť aj užitočným pomocným ukazovateľom pri výbere školy.

V kategórii základné školy sa na prvom mieste umiestnila opäť ZŠ na Krosnianskej 4. V kategórii stredných odborných škôl obsadila Stredná zdravotnícka škola na Moyzesovej 17 ôsme miesto a v kategórii gymnáziá sú medzi najlepšou desiatkou až dve školy. Na 3. mieste skončilo Gymnázium na Poštovej 9, ktoré sa dlhodobo umiestňuje v prvej trojke, a na 8. mieste sa umiestnilo Evanjelické gymnázium na Škultétyho 10.

reklamná správa

Čítajte viac: skolstvo prieskumy

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím