28.06.20

V zoo sa narodilo ťaviatko

Foto: darka

V nedeľu (28. 6.) sa v košickej zoo okolo obeda narodilo malé ťaviatko. Celý pôrod sledovalo množstvo návštevníkov a na priebeh dohliadal ošetrovateľ.

„Ešte okolo 10.30 hod. sme sa na mamu ťavu pozerali, ako pomaly chodí po výbehu a teraz, keď sme sa pred 13. hodinou vracali z prehliadky, už sme videli pri nej ťaviatko, ktoré sa snažila postaviť,“ uviedla pre KOŠICE:DNES naša čitateľka Darka.

Či to je chlapec alebo dievčatko sa určite budeme neskôr pýtať v zoologickej záhrade. Neskôr sa určite dozvieme aj jeho meno či prípadných krstných rodičov.

Foto a video: Darka

reklamná správa

Špeciálna letná ponuka pre Vás a Vaše vozidlo!

Len v servisoch AUTO-VALAS Košice a Smižany.

Zistite viac
 

Čítajte viac: zvierata zoo kosice

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím