30.06.20

Vlakom už aj do Maďarska

Foto: Veronika Janušková

Železničná spoločnosť Slovensko (ZSSK) na základe uvoľnenia opatrení spúšťa od stredy (1. 7.) medzištátnu dopravu s Maďarskom.

Z Košíc odchádza vlak Rákoczi o 5.05 a 17.07 s príchodom do Budapešti o 9.30 a 21.30 hod. Vlak Hornád odchádza z Budapešti o 6.30 a 18.30 s príchodom do Košíc o 10.52 a 22.52 hod.

ZSSK upozorňuje, že na železničnej trati sú v Maďarsku výluky.

Od 20. 8. budú tieto vlaky jazdiť na pôvodnej trase a môžu sa zmeniť aj ich časy príchodov a odchodov.

V dňoch 4. 7. a 5. 7., 15. 8. a 16. 8. v úseku Košice – Miskolc bude fungovať náhradná autobusovou dopravou. Autobusy budú odchádzať z autobusovej stanice v Košiciach zo stanovišťa blízko železničnej trate.

Cena spiatočného lístka je 24 eur.

reklamná správa

Špeciálna letná ponuka pre Vás a Vaše vozidlo!

Len v servisoch AUTO-VALAS Košice a Smižany.

Zistite viac
reklamná správa

Vodovodná je tá pravá

Nalejte si pravú vodovodnú, overte si čo o nej viete v teste VVS, a.s. a hrajte o skvelé ceny.

Zistite viac

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím