15.04.19

Z marketingu DPMK odchádzajú všetci zamestnanci

foto: veja

O tom, že Dopravný podnik mesta Košice (DPMK) je v zlej finančnej situácii, sme už v našich novinách informovali. Najnovšie ho opúšťajú všetky zamestnankyne referátu marketingu, reklamy a public relations, vrátane hovorkyne podniku.

„K 31. 3. 2019 som ukončila svoje pôsobenie v Dopravnom podniku mesta Košice. Uskutočniť toto rozhodnutie sa vo mne nerodilo ľahko,“ informuje prostredníctvom e-mailu Michaela Karaffová, dlhoročná hovorkyňa tejto mestskej firmy. Ako uvádza, hoci ju viacerí vnímali len ako hovorkyňu DPMK, prvoradú časť svojej pracovnej náplne venovala riadeniu celého referátu. „Tento referát som z absolútnej nuly vybudovala do podoby, v ktorej funguje dnes. Referát je jediným ziskovým oddelením dopravného podniku a za deväť rokov svojho pôsobenia vyniesol spoločnosti čistý zisk vo výške viac ako dva milióny eur,“ uvádza Karaffová.

reklamná správa

Z referátu k rovnakému dátumu odchádzajú aj jej kolegyne - Antónia Dešková, Marta Michalková-Tomášová a Zuzana Kottlerová. Momentálne im plynie dvojmesačná výpovedná lehota.

Na dôvody vážneho rozhodnutia sme sa pýtali M. Karaffovej i vedenia DPMK. Odpoveď sme do uzávierky nedostali.

(JV)

reklamná správa

Čítajte viac: dpmk

DNES
Zdieľať článok:

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím