Neveru môžete odhaliť sledovaním tohto zaujímavého znaku. Pozrite sa na partnerove prsty

Istý druh nespokojnosti vo vzťahu môže viesť priamo k nevere. Intuícia niekedy neklame, a preto odhalenie nevery nemusí patriť medzi detektívky. Ak vás trápi viacero podnetov alebo zmeny správania vášho partnera, je pravdepodobné, že máte nejaké pochybnosti. V článku sa dočítate, aký záver vyplynul zo zaujímavého výskumu. Rozhodujúce môžu byť prsty na pravej ruke.
Pohľad na neveru v číslach je naozaj zaujímavý. Percentuálne je nevernejších stále viac mužov, ako žien. Stránka hackspirit.com píše, že počas manželstva je 30 až 60 percent párov vystavených nevere. Väčšina ľudí tvrdí, že by svojho partnera podviedli, ak by nikdy neboli prichytení. Pozor si treba dávať na blízkych priateľov či kolegov. Práve 60% ľudí totiž inklinuje k nevere s niekým zo svojho okolia. Až 69% párov sa na základe objavenej nevery rozíde.
Medzi top dôvody prečo sa nevera medzi ľuďmi stále vyskytuje patrí hlavne to, že si partneri nevenujú dostatok pozornosti. Tento dôvod ale uvádzali najmä ženy. Muži, práve naopak povedali, že druhá osoba bola veľmi príťažlivá. Medzi ďalšie dôvody u oboch pohlaví patrili problémy vo vzťahu.
O tom ako jednoducho zistiť, či váš partner môže byť potencionálne neverný napísala stránka yourtango.com. Všímajte si partnerove prsty! Prieskum, ktorého sa zúčastnilo vyše 1 300 ľudí vyvodil zaujímavý záver. Ak majú ľudia dlhší prstenník ako ukazovák na pravej ruke, je viac pravdepodobné, že partnera podvedú. Dĺžka prstov by totiž mala súvisieť s testosterónom. Samozrejme, výsledok tohto prieskumu neznamená, že je to pravidlo. Pri meraní prstov vášho partnera na to určite nezabúdajte.
(VT)
Odporúčané články

Dnes, na Zelený štvrtok, sa začína Veľkonočné posvätné trojdnie, ktoré zahŕňa Zelený štvrtok, Veľký piatok a Bielu sobotu. Tieto dni sú pre kresťanov časom pripomienky smrti Ježiša Krista, jeho uloženia do hrobu a zmŕtvychvstania na Veľkonočnú nedeľu. Každý z nich nesie hlboký liturgický význam a bohatú symboliku.

Veľkonočná vigília, slávená v noci zo soboty na nedeľu, je ústrednou bohoslužbou kresťanských osláv Veľkej noci, ktorá začína Veľkonočnú nedeľu. Podľa Tlačovej kancelárie Konferencie biskupov Slovenska nejde o obrady Bielej soboty, hoci sa konajú v sobotu po západe slnka, ale liturgicky patria už k nedeli. Táto noc bdenia, zasvätená očakávaniu Pána, oslavuje Kristovo zmŕtvychvstanie a prináša radosť po tichu od Zeleného štvrtka.

Veľká noc, jeden z najstarších a najvýznamnejších sviatkov kresťanského cirkevného roka, je časom pripomienky umučenia, smrti a vzkriesenia Ježiša Krista po štyridsaťdňovom pôste. Okrem duchovného rozmeru prináša aj bohaté tradície, ktoré spájajú vieru, komunitu a oslavu jari. Hoci niektoré zvyky pomaly miznú, ich význam zostáva aktuálny a hodný uchovania.