17.10.20

Slovensko má prvého víťaza v Eurojackpote. Podľa všetkého pochádza z Košického kraja

ilustračná foto: TASR

Takmer 59 miliónov eur si na svoje konto pripíše prvý víťaz lotérie Eurojackpot pochádzajúci zo Slovenska. Stalo sa tak po prvýkrát od roku 2015, kedy sa Slovensko pridalo medzi krajiny zapojené do lotérie Eurojackpot.

Udalosť, na ktorú doteraz čakal asi každý slovenský hráč lotérie Eurojackpot, nastala v piatok 16. októbra 2020. „V lotérii padol fantastický jackpot - 58 807 427,70 eura,“ uviedol hovorca spoločnosti Tipos Rastislav Čépé s tým, že multimilionár je podľa všetkého obyvateľ Košického kraja. 

reklamná správa

AKCIA NA TENTO TÝŽDEŇ V POTRAVINÁCH KLAS

Výhodnými ponukami sme tento týždeň opäť nešetrili! Pozrite si celú našu akciovú ponuku.

Zistite viac
 

Náhodné šťastné čísla

Hráč sa spoľahol na náhodný výber čísel. „Jeho stávka pritom obsahovala len jeden tip s číslami 5, 11, 35, 44, 50 a s powerballovými číslami 4 a 10,“ povedal Čépé. Takúto stávku si predplatil na dve žrebovania. „Úspešný bol práve v druhom predplatenom žrebovaní,“ dodal Čépé.

Lotéria Eurojackpot sa hrá v 16 európskych krajinách a Slovensko sa do nej prvýkrát pridalo 9. októbra 2015.

reklamná správa

Zdravie a bezpečnosť sú prioritou

VVS, a.s. zodpovedne pristupuje k zabezpečovaniu bezpečnosti svojich zamestnancov aj odberateľov.

Zistite viac

(TASR/KAC)

Zaujalo vás niečo vo vašom okolí? Napíšte nám na tipy@kosicednes.sk

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím