20.01.19

Ženu prebudil v noci nahý vlámač, ležiaci na nej v posteli

ilustračná foto: pexels

Američanka utrpela šok, keď sa prebudila vo svojom dome a našla na sebe ležať cudzieho nahého muža. Jej manžel pritom spal vedľa nej v posteli.

Žena v meste Bridgeport, americkom štáte Connecticut, opísala polícii, ako sa zobudila uprostred noci a zistila, že na nej leží cudzí muž. Začala kričať a zobudila manžela, ktorý začal promptne nočného votrelca naháňať.

Naháčovi sa však podarilo z domu vybehnúť na ulicu a tam utiecť. Nedostal sa však ďaleko. Zatkla ho polícia, ktorá ho identifikovala ako 35-ročného Hirama Heredia a obvinila z porušenia domovej slobody a sexuálneho útoku. 

Podľa polície Heredia nechal svoje šaty a peňaženku pri posteli obete. Sudca stanovil jeho kauciu na 300-tisíc dolárov.

reklamná správa

V centre mesta rastie nové business centrum

Výhodou je zdravé pracovné prostredie a najmodernejšie technológie.

Zistite viac

(TASR, ROČ)

DNES
Zdieľať článok:

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím