25.07.18

Ladislav Nagy podpísal ročný kontrakt s HC Košice

foto: Veronika Janušková
Tóth
Tomáš Tóth
redaktor športu
Zdieľať:

Hokejista Ladislav Nagy si bude naisto aj v nasledujúcom ročníku Tipsport ligy obliekať dres HC Košice. S vedením klubu sa v stredu dohodol na novom ročnom kontrakte. Pre 39-ročného útočníka to bude jeho posledná sezóna v kariére.

Ladislav Nagy bol v kontakte s košickým klubom už nejaký čas. Obe strany dospeli k dohode a tak nič nebráni tomu, aby sa mohol zaradiť do tréningového procesu. „S Ladislavom Nagyom sme mali korektné rokovania. Po sezóne sme mu v klube nechali dostatočný priestor, aby si oddýchol. A keďže sa rozhodol hrať hokej aj v nasledujúcej sezóne, sme radi, že tak bude pokračovať v našom tíme. Prinesie do neho viac kvality a všetci v klube veríme, že Nagy sa bude lúčiť s bohatou kariérou po vydarenej sezóne,“ konštatoval výkonný riaditeľ HC Košice Rastislav Rusič.

reklamná správa

ŠKODA SCALA Monte Carlo!

Objednajte si novú ŠKODA SCALA alebo si vyberte z našich vozidiel v Moris Slovakia na Alejovej 4.

Zistite viac

K tímu sa pridá v pondelok

Hoci oceliari vykorčuľujú na prvý tréning na ľade už vo štvrtok v Crow aréne, dlhoročný slovenský reprezentant sa k tímu pridá až v pondelok. „Som naozaj rád, že ostávam doma v Košiciach. Čaká ma moja posledná sezóna v kariére. A pevne verím, že bude úspešná,“ podotkol Nagy, ktorý sa už teší na košickú kabínu, na staré známe tváre, ale aj nových spoluhráčov. 

Výkonný riaditeľ HC Rastislav Rusič na otázku, či je káder pred sezónou uzavretý, uviedol: „Na ľad teraz vykorčuľuje aktuálne podpísaný káder. Nič však nie je definitívne, preto pravidelne sledujeme hráčsky trh. Veľa napovedia prvé týždne a prípravné zápasy.“

Dres s číslom 27 bude mať aj v sezóne 2018/2019 na sebe Ladislav Nagy. Foto: TASR
Dres s číslom 27 bude mať aj v sezóne 2018/2019 na sebe Ladislav Nagy. Foto: TASR

 

Čítajte aj: 

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím