Dnes bude teplo, s teplotami do 18 stupňov
Dnes bude jasno až polojasno, od západu postupne pribudne oblačnosť, zrána ojedinele hmlisto. Popoludní sa v západnej polovici na viacerých miestach, inde len ojedinele, vyskytnú prehánky alebo dážď, výnimočne aj búrky. Od cca 1 600 metrov môže snežiť. Bude teplo. Na svojom webe o tom informuje Slovenský hydrometeorologický ústav.
[ad][/ad]
Najvyššia denná teplota sa bude pohybovať do 13 až 18 stupňov, na severe bude ojedinele chladnejšie. Teplota na horách vo výške 1 500 metrov bude okolo 4 stupne. Fúkať bude prevažne južný, popoludní na západe severozápadný vietor rýchlosťou 3 až 10 m/s (10 až 35 km/h), na juhozápade prechodne okolo 12 m/s s nárazmi okolo 17 m/s (45, 60 km/h).
[ad2][/ad2]Predpokladané množstvo zrážok je do 3, pri búrkach ojedinele okolo 7 mm.
[ad3][/ad3](SITA, bh, mma, foto: archív/počasie)
Odporúčané články
Mestská časť Košice – Staré Mesto získala podľa aktuálnej hodnotiacej správy o hospodárení za rok 2025 z hazardných hier a podobných činností sumu vo výške 450 000 eur.
Americká spoločnosť AT&T pripravuje vo svojej košickej pobočke hromadné prepúšťanie. O prácu by malo prísť približne 200 až 230 zamestnancov. Organizačná zmena, ktorá nadobudne účinnosť od 1. júla, sa výrazne dotkne lokálneho trhu práce v metropole východu, pričom zasiahne predovšetkým zamestnancov na oddeleniach prichádzajúcich hovorov a ich manažérov.
Daniel Bombic bol v utorok (7. apríla) prepustený z väzby. Rozhodol o tom Najvyšší súd SR na neverejnom zasadnutí, ktorého sa nezúčastnil ani obvinený, ani jeho obhajca. Bombic opustil priestory Justičného paláca v popoludňajších hodinách.