12.09.19

Päť výnimočných udalostí

Foto: Veronika Janušková

Bol 12. september 2014. Bežný deň, a predsa výnimočný. Vyšli sme! Pozrime sa na to, ako sa KOŠICE:DNES menili.

Jún 2015
Noviny začínali vychádzať ako večerník 12. septembra 2014. Od 29. júna 2015 zmenili svoju koncepciu na modernizovaný ranník. V uliciach mesta ho odvtedy môžete čítať k rannej kávičke. Kolportéri stabilne rozdávajú naše noviny najmä vo významných dopravných uzloch, kde sa pohybuje najviac Košičanov.

December 2015
K denníku KOŠICE:DNES sa pripojila lokálna televízia TV Naša (dnes televízia KOŠICE:DNES) s viac než 20-ročnou tradíciou. Prvé živé vysielanie z nového štúdia sa začalo 14. decembra 2015. Súbežne s televíziou sa k denníku pripojilo aj regionálne Rádio Kiss (dnes KISS Rádio).

Október 2016
Spustili aj nový multimediálny portál www.kosicednes.sk. Naše médiá - denník, televíziu a online v spolupráci s KISS Rádiom sme spojili pod jednotnú značku KOŠICE:DNES, čím vznikol najväčší lokálny mediálny dom na Slovensku. To odzrkadľuje aj jeho nová tvár. Dáva vlastnú farebnú identitu každému z médií.

Nielen prácou sme žili počas piatich rokov...

Viac k téme

12.09.19
Nielen prácou sme žili počas piatich rokov...

Začiatok roka 2017
Mediálny dom sa rozhodol zorganizovať anketu KOŠIČAN ROKA ako jedinú svojho druhu v metropole východu. Jej cieľom je každý rok oceniť osobnosti i subjekty s mimoriadnymi výsledkami a významnými aktivitami v predchádzajúcom roku. O ocenených vždy rozhodujú samotní Košičania. 

Marec 2019
Mediálny dom KOŠICE:DNES uviedol na trh nový luxusný printový formát TOP KOŠICE. Tento magazín je vytvorený špeciálne pre náročnú lokálnu klientelu. Zameriava sa na lokálny životný štýl, osobnosti košického biznisu či politiky a príbehy košických firiem. Týmto formátom mediálny dom KOŠICE:DNES vytvára v Košiciach priestor pre prezentáciu prémiových značiek, zaujímavých osobností a ich úspechov či unikátnych produktov.

reklamná správa

Zostaňte doma

Hygienicky pripravené a zabalené jedlo Vám prinesieme až pred dvere.

Zistite viac
 

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím