Futbal na východe skončil tragicky. O život prišla iba 6-ročná osoba
V utorok (3. 10.) došlo na Spiši k tragickej udalosti, ku ktorej prišla o život iba 6-ročná maloletá osoba. K nehode došlo na futbalovom ihrisku. O udalosti informuje Polícia SR.

ilustračné/unsplash.com/nathan-rogers

Ako informuje polícia, včera (3. 10.) došlo na futbalovom ihrisku v obci Iliašovce k tragickej udalosti. ,,Podľa doterajších zistení, počas zdvihnutia kovovej futbalovej brány zo zeme smerom nahor, došlo za doposiaľ presne nezistených okolností k jej následnému pádu a zraneniu maloletej (6) osoby,“ upresňuje polícia.
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ: Hľadali vlámačov, našli vrecúška s kryštalickou látkou
Zranenia boli nezlučiteľné so životom
Zranenia, ktoré maloletá osoba utrpela, boli nezlučiteľné so životom a na mieste im podľahla. Obhliadajúci lekár na zistenie presnej príčiny smrti nariadil vykonanie pitvy. Polícia SR vo veci koná a v tejto súvislosti začala po vykonaní neodkladných prvotných procesných úkonov trestné stíhanie pre trestný čin usmrtenia. ,,Vzhľadom na citlivosť prípadu, vek maloletej osoby i s úctou k pozostalým bližšie ani podrobnejšie informácie poskytovať nebudeme,“ dodala polícia na záver.
(NM)
Najnovšie články

Predpoveď počasia na dnešný deň (14.6.2026)

Tip na recept: Pečené mäsové guľky v paradajkovej omáčke s cestovinami

Do DFN v Košiciach priviezli nový prístroj magnetickej rezonancie (FOTO)

Predpoveď počasia na dnešný deň (13.6.2026)
Súvisiace články

Zlodej na Spiši okradol týrané matky s deťmi, z charity odniesol tisíce eur

Ranná razia v Košiciach a okolí. Cestný pirát letel rýchlosťou 152 km/h v šesťdesiatke, ďalší nafúkali

