06.04.19

KOŠIČAN ROKA 2018 – záznam slávnostného galavečera

Foto: Veronika Janušková

Košičania tri mesiace rozhodovali o tom, ktorá osobnosť a ktorý subjekt sa stanú laureátmi ankety KOŠIČAN ROKA 2018, ktorej vyhlasovateľom bol mediálny dom KOŠICE:DNES.

Toto sú víťazi ankety KOŠIČAN ROKA 2018!

Viac k téme

31.03.19
Toto sú víťazi ankety KOŠIČAN ROKA 2018!

Slávia zažila v poslednú marcovú sobotu večer významných ľudských počinov. Ocenenie víťazov ankety, skvelé výkony účinkujúcich aj charitatívny rozmer. O titul vo finále ankety bojovalo päť košických osobností a päť subjektov z rôznych sfér života nášho mesta. Súčasťou galavečera bolo aj odovzdanie špeciálnych ocenení - Žena roka a Sieň slávy.

Vychutnajte si zo záznamu atmosféru sobotňajšieho galavečera, v priestoroch legendárnej Slávie.

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím