Denník

Denník

Denník KOŠICE:DNES vznikol 12.septembra 2014. Koncepcia plateného večerníka bola v roku 2015 zmenená na bezplatný a modernizovaný ranník. Denník KOŠICE:DNES vychádza v náklade 7 000 kusov denne. Je distribuovaný voľne vlastnou sieťou kolportérov na kľúčových uzloch v Košiciach a na miestach s vyššou obrátkovosťou novín, čím sa dosahuje maximálny zásah denníka – 20 000 čitateľov denne. Tým sa stal najväčším denníkom v Košiciach, čo podčiarkol svojou mienkotvornou pozíciou.

 

Denník KOŠICE:DNES je zameraný na lokálne a občiansky atraktívne spravodajské, publicistické i lifestyle témy. Zástupcom šéfredaktora denníka KOŠICE:DNES je Mikuláš Jesenský.

 

Dostupnosť denníka TU

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím