09.10.20

V centre Košíc skompletizovali projekt Business Centre Košice III

Foto: CTR business center III.

V roku 2010 bol úspešne dokončený komplex Business Centre Košice II, na ktorý nadväzuje práve skompletizovaný projekt Business Centre Košice III. Kolaudačné rozhodnutie tejto poslednej etapy nadobudlo právoplatnosť v druhej polovici septembra.

Originálne a moderné výškové budovy sa tak spoločne týčia pri vstupe do centra Košíc a vytvárajú novú vstupnú bránu do metropoly východného Slovenska.

Posledná etapa Business Centre Košice je moderným komplexom, ktorý poskytuje štýlovo zariadené apartmány, kancelárske priestory a obchodnú pasáž s reštauráciou, supermarketom, profesionálnym salónom, bankou, lekárňou, drogériou a ďalšími maloobchodnými jednotkami. Projekt realizovala medzinárodná investičná skupina CTR.

„Som hrdý, že sme po našich predošlých úspešných projektoch v Prahe, Drážďanoch či Regensburgu spustili obdobný projekt aj v Košiciach. Otvára to absolútne nové možnosti nadštandardného ubytovania v centre mesta,“ povedal za investora Ján Horváth, prokurista CTR Holding a CEO divízie Real Estate.


Foto: CTR business center III. 

Kancelárie, obchody aj nájomné byty pod jednou strechou

Nepredstavuje len klasické business centrum, ale ponúka možnosť prenájmu kompletne zariadených a nadštandardne vybavených apartmánov, flexibilného prenájmu kancelárií a v neposlednom rade je doplnené o obchodnú pasáž so službami a občianskou vybavenosťou. Parkovanie je zabezpečené v podzemných garážach rozdelených podľa pasáží, ktoré sú chránené bezpečnostnými kamerami. 

„Teším sa, že je o náš projekt nájomného bývania veľký záujem a že sme mohli ubytovať už niekoľko desiatok rezidentov. Myslím si, že apartmány sa môžu pýšiť nielen vybavenosťou, ale aj príjemným prostredím, lokalitou, servisom a v neposlednom rade privátnym parkom vo vnútrobloku, ktorý dokonale dopĺňa pocit komfortu našich rezidentov,“ hovorí Daniela Huljáková, obchodná manažérka Košice Rental Apartments.

reklamná správa

NAJLEPŠIE KVÁSKOVÉ CHLEBÍKY V KOŠICIACH

Domáce kváskové chlebíky s výnimočnými prísadami nájdete len v predajniach potravín KLAS!

Zistite viac
 

Zaujalo vás niečo vo vašom okolí? Napíšte nám na tipy@kosicednes.sk

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím