09.10.20

V centre Košíc skompletizovali projekt Business Centre Košice III

Foto: CTR business center III.

V roku 2010 bol úspešne dokončený komplex Business Centre Košice II, na ktorý nadväzuje práve skompletizovaný projekt Business Centre Košice III. Kolaudačné rozhodnutie tejto poslednej etapy nadobudlo právoplatnosť v druhej polovici septembra.

Originálne a moderné výškové budovy sa tak spoločne týčia pri vstupe do centra Košíc a vytvárajú novú vstupnú bránu do metropoly východného Slovenska.

Posledná etapa Business Centre Košice je moderným komplexom, ktorý poskytuje štýlovo zariadené apartmány, kancelárske priestory a obchodnú pasáž s reštauráciou, supermarketom, profesionálnym salónom, bankou, lekárňou, drogériou a ďalšími maloobchodnými jednotkami. Projekt realizovala medzinárodná investičná skupina CTR.

„Som hrdý, že sme po našich predošlých úspešných projektoch v Prahe, Drážďanoch či Regensburgu spustili obdobný projekt aj v Košiciach. Otvára to absolútne nové možnosti nadštandardného ubytovania v centre mesta,“ povedal za investora Ján Horváth, prokurista CTR Holding a CEO divízie Real Estate.


Foto: CTR business center III. 

Kancelárie, obchody aj nájomné byty pod jednou strechou

Nepredstavuje len klasické business centrum, ale ponúka možnosť prenájmu kompletne zariadených a nadštandardne vybavených apartmánov, flexibilného prenájmu kancelárií a v neposlednom rade je doplnené o obchodnú pasáž so službami a občianskou vybavenosťou. Parkovanie je zabezpečené v podzemných garážach rozdelených podľa pasáží, ktoré sú chránené bezpečnostnými kamerami. 

„Teším sa, že je o náš projekt nájomného bývania veľký záujem a že sme mohli ubytovať už niekoľko desiatok rezidentov. Myslím si, že apartmány sa môžu pýšiť nielen vybavenosťou, ale aj príjemným prostredím, lokalitou, servisom a v neposlednom rade privátnym parkom vo vnútrobloku, ktorý dokonale dopĺňa pocit komfortu našich rezidentov,“ hovorí Daniela Huljáková, obchodná manažérka Košice Rental Apartments.

reklamná správa
 

Zaujalo vás niečo vo vašom okolí? Napíšte nám na [email protected]

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím