Ihnát nedodržal sľub
Ešte minulý týždeň v utorok (5. 3.) starosta Sídliska Ťahanovce Miloš Ihnát verejne na sociálnej sieti uviedol, že sa už nebude zapájať do rôznych debát, pretože niektorým diskutujúcim to veľmi prekáža. Nevydržal…
„Nakoľko mnohým obyvateľom vadí, keď starosta odpovedá na správy, komenty a neprajú si to, tak oddnes večera na správy a komenty reagovať nebudem. Skutočnosti síce v statuse pridám, ale reagovať nebudem,“ vyhlásil M. Ihnát a zároveň uviedol oficiálnu e-mailovú adresu a telefónne číslo, kam sa môžu obyvatelia sídliska obrátiť s problémami.
[article slug=”starostov-hnev-na-facebooku”][/article]Napadol ho, tak musel…
Už o tri dni však viedol vášnivú debatu na sociálnej sieti s mestským poslancom Miroslavom Špakom.
Na otázku, prečo nedodržal verejný sľub, povedal, že ho poslanec Špak verejne napadol v piatok na mestskom zastupiteľstve, tak musel… „Vraj som údajne nemal záujem riešiť financovanie mládežníckej olympiády (EYOF). Pritom som jasne pri odchode z mestského zastupiteľstva oznámil, že po 15. hodine musím odísť kvôli návšteve poslancov z Národnej rady SR. On bol pritom o všetkom informovaný,“ uvádza rozhorčene M. Ihnát.
Pravdou je však to, že Ihnát písal na Facebook komentáre nielen k výrokom Špaka. Zapájal sa aj do viacerých ďalších diskusií. On tvrdí, že už je toho oveľa menej ako predtým. „Už nie som taký aktívny. Statusy, najmä o svojej činnosti, však naďalej pripájam.“
[ad][/ad]Odporúčané články
Poslanci Národnej rady SR Anna Záborská a Richard Vašečka predložili do parlamentu návrh zákona, ktorý by zásadne zmenil pravidlá interrupcií na Slovensku. Zákonodarcovia navrhujú znížiť maximálnu zákonnú lehotu na vykonanie interrupcie z doterajších 12 týždňov na iba 8 týždňov.
Vo štvrtok 7. novembra 2024 sa uzavrela tohtoročná sezóna v Komunitnej záhrade Denného centra na Laboreckej ulici v Košiciach. Nadšenci záhradníctva sa zhromaždili, aby vykonali posledné práce na zazimovanie záhrady.
Košice si v nedeľu 17. novembra pripomenuli 35. výročie Nežnej revolúcie, ktorá patrí medzi kľúčové historické udalosti Československa. Nenásilný odpor ľudí v novembri 1989 priniesol zmenu, ktorá ukončila obdobie totalitného režimu a nastolila demokratické princípy, slobodu a práva pre všetkých občanov.